Remonty.Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach związanych z wykończeniem wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelki usługi, które wiążą się z branżą budowlaną. Wykonujemy prace na zewnątrz i wewnątrz obiektów. Oferujemy specjalistyczną pomoc i doradztwo w zakresie modernizacji, remontów, renowacji wnętrz, ich aranżacji, przebudowy, adaptacji, prac instalacyjnych. Dodatkowo zapewniamy koordynację branż, co pozwala Nam na zrealizowanie przedsięwzięć od A do Z. Zlecając Nam pracę, Klient nie musi się niczym przejmować. Zorganizujemy wszystko w Państwa imieniu, wszystko dokładnie konsultując przed podjęciem decyzji. Ekipa współpracuje również z projektantami/architektami.

Prace naszej firmy obejmują mieszkania, domy, pomieszczenia przemysłowe, hale, magazyny, obiekty użyteczności publicznej, miejsca przeznaczone pod działalność gospodarczą i biurową i inne. Podejmujemy każde wyzwanie.

Realizujemy prace zlecone przez osoby prywatne, firmy czy instytucje. Za każdym razem chcemy przede wszystkim sprostać Państwa wymaganiom, wykorzystując przy tym wszelkie dostępne na rynku materiały. Jednakże staramy się by były to najlepsze opcje dla konkretnego obiektu.

Każdemu Klientowi oferujemy darmową wycenę prac. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny. W każdym przypadku wiążą się one z najwyższą jakością świadczonych usług i terminowością.Kontakt.

Adres

ul. Głogowska 31/33
65-434 Poznań

+48 784 068 445
kontakt@rmtgroup.pl