Okładziny ścienne.Płytki ceramiczne – najpopularniejsza opcja wykończenia wnętrz. Są łatwe w utrzymaniu. Wykorzystywane najczęściej w kuchniach i łazienkach. Niezastąpione w miejscach narażonych na częsty kontakt z wodą i w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza. Płytki wykorzystane na ścianie nie musza być bardzo twarde i odporne na ścieranie. Mogą imitować beton, drewno, skórę czy metal i inne. Z każdym rokiem zajmują coraz to większe powierzchnie w budynkach.

Płytki kamienne – są najstarszym i najtrwalszym materiałem wykończeniowym. Najpopularniejszymi kamieniami do okładania ścian są trawertyny, wapienie, piaskowce, marmury, łupki, bazalty, granity.

Płyty szklane – jeden z najnowszych trendów wykorzystywany w systemie wykończeń. Szkło może być przezroczyste lub matowe, przykręcane śrubami, umieszczane w ramach lub przyklejane. Stosuje się także mozaiki zarówno szklane, jak i ceramiczne, kamienne, metalowe.

Boazeria – zapewnia elegancki, klasyczny wygląd pomieszczenia. Najczęściej wykorzystuje się surową, naturalną deskę, najczęściej lakierowaną. Dobrze zabezpieczona charakteryzuje się trwałością na lata. Wymaga konserwacji.Kontakt.

Adres

ul. Głogowska 31/33
65-434 Poznań

+48 784 068 445
kontakt@rmtgroup.pl